Zawsze do Twojej dyspozycji: +48 616 469 780

biuro

Po zakończeniu drugiego etapu rozbudowy polskiego biura, chcemy nadal rosnąć i się rozwijać. To zawsze tworzy doskonałą okazję dla ciekawych i odważnych ludzi, którzy są "pierwszymi", aby szybko rozwinąć swoje możliwości kariery w tym ekscytującym i szybko rozwijającym się biznesie.

Jesteśmy zawsze otwarci i szukamy nowych talentów, którzy chcą dołączyć do naszych zespołów. Nasz poznański oddział jest integralną częścią przedsiębiorstwa jako całości, i jednym z największych biur handlowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za produkcję, marketing, sponsoring i działania na całym świecie, współpracując z klientami w wielu krajach Europy, świata.

Każde biuro ACI posiada własną niepowtarzalną tożsamość, ale łączą nas wspólne wartości. Nasza siła pochodzi z możliwości dopasowania się do naszego zespołu różnorodnych talentów, środowisk i perspektyw. Mierzymy wysoko i ciężko pracujemy, osiągając najwyższą jakość we wszystkich dziedzinach.

Potrzebujesz wyzwań? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Chcesz być najlepszy? Chcesz zarabiać świetne pieniądze? Chcesz pracować w środowisku wielokulturowym, międzynarodowym i wielkich ludzi? Chcesz cieszyć się codzienną pracą? Chcesz być częścią nas?

Nie ociągaj się! Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ACI Poznań © 2018